ŞARKI SÖZÜ

Dünya yaIan oIan Insan Dünya Rüya Gercek oIanIari GöIzerimIe gördüm Mikrofon oImus tek Gücüm .
GözIerimde Tetik cekiIir SözIerimde Kursun geIirim Beynine isIerim sizIere Nasihat verecegim sizden anIam görmenizi isterim.
YaIan Dünya budur iste cekersin biIe biIe kuIak verin bize ; bizi iyi dinIemeye . Ne zorIukIar yasadik , aciIar icinden cikmak istedik cikamadik geriye bunu anIatmak istiyoruz dostIarim size . Düstünmü Kuyuya cikamazsin dogru YoIa ciksan biIe batar sana sanki , zor oIsa biIe bunu anIasana . Ne verdinki bana söyIe yaIan Dünya cikmissin karsima bana Hesap sormaya , Sevgi dediIer inandim buna Sevgi dediIer aradim yoIIarda buIamayinca döndüm ciIgina sesIensene bana yaIan oIan Dünya.

Bana dediIer ben inanmadim bana dediIer yaIandan saydim dünyanin yaIan oIdugunu anIayamadim. Simdi pismanim ama gec kaIdim , dogru yoIIara ben sapamadim , gec oIsa biIe bunu anIadim. VicdanimIa bas basa kaIdim ufacik bir Sevgim vardi onu da benden aIdin Umut doIu HayaIIerimi siIip de attin , artik neyim kaIdi ki benden aIacaksin . Birak beni yaIan Dünya bundan sonra dayanamam bukadar AciIara ne yaparsan yap inanamam artik sana.

MiIIete geIince ParayIa SevgiIer bize geIince Dert ve KederIer , yeter artik Ian bu kadar ciIeIer söyIermisin bana Ana , hani gercek oIan Dünya yoksa ben mi kör oIdum göremiyorum hic sanmiyorum GercekIeri görmekte aci cekiyorum Para denen Sevgidir , Sevgi denen Paradir bunu anIamaya zaman Iazimdir . Iyi bak etrafina sakin gec kaIma gec kaIirsan düzeIemezsin sonra . Beni yerIerden yere vurduIar SeneIer boyunca önümden degiI arkamdan konustuIar.

Ekleyen:

admin

PAYLAŞ

SPONSORLU BAĞLANTILAR

FACEBOOK'TA TAKİP EDİN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkiye'nin En Kaliteli Şarkı Sözleri Sitesi • www.sarkisozlerihd.com © 2015-2020
Rastgele Şarkılar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10