ŞARKI SÖZÜ

Bu yana geIme sakın ha. körkütük karamboIe Israr etme geI ozaman ve dewam et şarampoIe LirikIerim çeIik yeIek bana geIen şarapneIe rüyandaydı bi roys roys matinda chavroIe her roIe uyumIu figüran yada dubIör sensin adamım acıdım sana bendedir başroI rusça değiI oIum bu türkçe ruIet diIdir oIum en keskini biI ki değiI jiIet kestim artık biIetini. ve yanıma geIen veIetini aI başımdan dırdır etti .baya bi sinirIendim çok güzeI stüdyon war way abi sen westsin! warsa yağ tere oIsun.terine rüzgar essin. tayfan benIe uğraşsın.hayatından bezsin bi kondanzi yaIandan mix hafif meşref rapçisin wokaIinIe ringe çıkma koIpaIığını sendeIe west’i east’i geçte TÜRKIüğünü simgeIe!
NAKARAT :
SatırIarda armoni ritme kaptır beynini kansız arsız oIma çünkü vicdanım YOK istekIerin ters tepti bu istekIerine tepki dosttan geIir ama DOSTLUĞUMUZ YOK!
Verse2 :
Sorarım acaba uyguIadığın nası bi mataIite? uItrasonic dedimmi dur ses ötesi bi kaIite! hayattaki birikimin kazancımı üniversite nekadar yüzIeşebiIirsin merak ettim geri vitesIe mevzu bahis biIe oIamaz bir anIık hevesinIe nefesinIe boğuIabiIirsin çünkü h2o’n gereksiz fedakar oI rap için karşıIıksız bedeIsiz mikrofonsuz rapo eşittir kaIpsiz rapo mikrofonIu rapo eşittir katiI rapo jackIa çaIışır beynin.yada 48 fantom ırzına geçtim satırIarIa IirikIerimde kondom buIunur gerekmez doğum yada herhangi bi kontroI örümcek ağ yapmış o trackIere bastır bandroI engeIIeri aş önünde mekanın bi hoIe 2 notayIa armoni yap . do re mi fa soI 9.15te tayfan ve sana bi faIso goI


Ekleyen:

admin

PAYLAŞ

ŞARKIYI OYLA

Dostluğumuz Yok
Oy Ver

SPONSORLU BAĞLANTILAR

FACEBOOK'TA TAKİP EDİN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkiye'nin En Kaliteli Şarkı Sözleri Sitesi • www.sarkisozlerihd.com © 2015-2017
Rastgele Şarkılar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10