İrem Derici sosyal medya hesaplarından sevenlerine yeni albümü Dantel ile ilgili müjdeyi verdi. İrem Derici’nin Dantel albümünün Şubat 2016’da dinleyicilerle buluşması bekleniyor.

9 Ekim 2015’de çıkardığı single’ı “Aşk Eşittir Biz” ile milyonlarca kez dinlenen ve pek çok listede 1 numarada yer alan İrem Derici, bu single’dan sonra hiç ara vermeden yeni albüm hazırlıklarına başladı. Albümü için stüdyoya kapanan ve yoğun bir kayıt sürecine giren İrem Derici, yeni albümü Dantel ile ilgili müjdeyi sevenlerine sosyal medyadan verdi. İrem Derici yeni albümü Dantel ile ilgili sevenlerine şu şekilde seslendi;

“Kabuğuma çekildim bu aralar, farkındayım kızanınız çok ama emin olun sebebi var ve sonucu aşırı güzel olacak! Sessiz atın çiftesi pek olur misali ? Çok özel insanlarla katır gibi çalışıyoruz son dönemde, her notasında manyak gibi emek olan bi’ albüm için… ? #‎DANTEL”

İrem Derici’nin yeni albümü için birlikte çalıştığı ve albüm için teşekkür ettiği isimler arasında Ayla Çelik, Erhan Bayrak, Erkin Arslan, Sinan Akçıl, Mustafa Ceceli, Serhat Tekin, Onurr, Alper Narman, Kaan Karamaya, Hüsnü Üstün, Arzu Daydış, Aşkın Tuna, Uğurcan Sezen ve eşi Rıza Esendemir yer alıyor.

İrem Derici’nin Dantel albümü ile ilgili sosyal medya paylaşımlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

İrem Derici Dantel Albümü Facebook Duyurusu


Kabuğuma çekildim bu aralar, farkındayım kızanınız çok ama emin olun sebebi var ve sonucu aşırı güzel olacak! Sessiz…

Posted by İrem Derici on Thursday, December 3, 2015

İrem Derici Dantel Albümü İnstagram Duyurusu


Kabuğuma çekildim bu aralar, farkındayım kızanınız çok ama emin olun sebebi var ve sonucu aşırı güzel olacak! Sessiz atın çiftesi pek olur misali ? Çok özel insanlarla katır gibi çalışıyoruz son dönemde, her notasında manyak gibi emek olan bi’ albüm için ? Erken de olsa hepsine teşekkür edip emeklerini boşa çıkartmayacağımı söylemek istedim: @aylacelikofficial @erhanbayrak @erkinben @sinanakcil @mustafaceceli @serhattekin @onurr.official @alpernarman @ozingamusic @hsboncuk @kaankaramaya #hüsnüüstün #arzudaydiş #aşkıntuna #uğurcansezen @rizaesendemir ? Bana bak üçünüzü de geberteceğim ha klibe çok az kaldı çalışın @rizaesendemir @lita2 @umuteker ? #DANTEL

İrem Derici Esendemir (@iremderici) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

İrem Derici şarkılarını dinlemek, kliplerini izlemek ve şarkı sözlerini okumak için sitemizdeki İrem Derici sayfasını ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

İrem Derici Şarkı Sözleri

Ekleyen:

admin

Paylaş

YAZIYI DEĞERLENDİR

YORUMLAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir