Murat Boz Janti albümü ile 2016’ya fırtına gibi giriyor. Şarkı listesi, şarkı sözleri, şarkılar ile ilgili bilgiler ve çok daha fazlası ise yazımızda.

Çıkardığı albümlerle dinlenme rekorları kıran ünlü popçu Murat Boz, en son albümünü 2011’de yayınladığı için hayranlarında bu konuda bir açlık oluşmuştu. Her ne kadar oynadığı diziler, filmler ya da çeşitli projeler kapsamında yeni şarkılar seslendirse de artık yeni bir albüm çıkarma zamanı gelmişti. Beklenen gün ise nihayet geldi. Janti albümü çıkış tarihi 8 Nisan 2016 olarak belirlendi ve bu tarihte albüm marketlerde ve popüler müzik platformlarında yerini alıyor.

Toplam 12 şarkıdan albümün ilk klibi doğal olarak albüme adını veren Janti şarkısına çekildi. Klip için çok büyük bir proje hazırlandı ve Beykoz Kundura Fabrikası 1930’lu yıllara döndürüldü. Fabrika içerisine bir muhteşem bir sahne kuruldu ve bu dönem Bedran Güzel yönetmenliğinde izleyiciye yansıtıldı.

Murat Boz Janti Klip Çekimi

Murat Boz Janti Klip Çekimi

Janti şarkısı dışında çok güzel şarkılar müzikseverleri bekliyor. Bunlar arasında en çok dikkat çeken iki şarkı ise Gün Ağardı ve Temelli şarkıları. Bu 2 şarkıyı diğerlerinden ayıran yönleri ise şu. Gün Ağardı şarkısı için Murat Boz, O Ses Türkiye yarışmasındaki ekip arkadaşı ünlü assolist Ebru Gündeş ile düet yaptı. İki ayrı tarzı buluşturan bu şarkı zıtlıkların birlikteliği ve harmonisini dinleyicilere yansıtan muhteşem bir eser. Temelli şarkısı ise sözleri ve müziğini hazırlayan kişi ile dikkatleri çekiyor. Bu sürpriz isim ünlü popçu Sıla. İki yıldızı bir araya getiren Temelli şarkısı çok ses getirecek gibi duruyor.

Ayrıca albümdeki Siyah Gün ve Elveda Deme şarkılarının söz ve müzikleri Murat Boz’a ait. Albümdeki tüm şarkıların sözleri ve videoları ise albümün yayınlanmasıyla eş zamanlı olarak sitemizde sizleri bekliyor olacak.

Murat Boz Janti Albümü Şarkıları

1- Murat Boz – Janti
2- Murat Boz – Üzüm
3- Murat Boz – Elveda Deme
4- Murat Boz – Direniyorsun
5- Murat Boz – Gün Ağardı (ft. Ebru Gündeş)
6- Murat Boz – Temelli
7- Murat Boz – Bir Dünya
8- Murat Boz – Siyah Gün
9- Murat Boz – Adını Bilen Yazsın
10- Murat Boz – Yüzüm Yok
11- Murat Boz – Can Havli
12- Murat Boz – Yana Döne

MURAT BOZ JANTİ ALBÜM TEASER

Murat Boz’un Janti albümü ile ilgili fikirlerinizi ve düşüncelerinizi “Yorumlar” bölümünden bizlerle ve diğer müzikseverlerle paylaşabilirsiniz.

Ekleyen:

admin

Paylaş

YAZIYI DEĞERLENDİR

YORUMLAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir