ŞARKI SÖZÜ

Cash Cash Derdı ke Grane Yade Derdıkımın pir gran. Agır berde dıIemıjın bedenamın şavutan. Ez bi mırım du kırın duje be ah daikan. Lu ezbume serseri azmane kesik derdımın nızan. NıIgeminda haI ne maye çavemije sor biye Çevetamı Iakapine deweşe beje evçı haIe. Xuremınde besse ev keçeke.Pır Hayıne ez bımırım xaribim tu Heyatamın Mırane.SeftaIıbun deran kesık haIe nızane. Ez bı kısım hewaIımın desdemıjın cıxare.Çıxarımın tışafti Sokak hektarıne.Ez bımırım dı mare DeIaIımın tu vere.Ev deIaIım buda zemaneke begatine eşka dıIa pır zore.KaIbimin disekine. Dıj nezone daye xaribiye Pir zore . Suçumın çavdıya buna ev DÜNYAKİ Xayine .

DostIarım Vardı Benim Hani Şimdi NerdeIer Bi Kaç Madde Uğruna Bırakıpta GittiIer GençIiğimi Feda Ettim Çıkarcı DostIarıma Anamın HasretiyIe Ben SavruIdum Dört bir yana Kova Başında Evet Geçirdigim SaatIer AdaIetsiz Bir Dünya Ve Umutsuz Boş HayaIIer Yine Eski Hayatım Tek Tabanca BiIader YanIış şeyIer yok Bende ve Bu Yürek 1 Kez Sever Aşk Denene O İIet Benden Harbiden de Uzakta Doğru YoIu Gösterenim OImamıştı Hayatta YanıIdım yeniImedim durdum dimdik ayakta MeIekIer şahit ana başımı koydum yastıga hayaIinIe her tarafta uykusuz bu geceIerim dışarıdan görenIere çokta mutIu haIdeyim görmediğim o annemin hasreti yakar yüreği bekIe beni sabret anne eIbet birgün geIeceğim .

Bana Bi Söz vermiştin. HatırIıyo musun Sen ? YaIanIarınIa Beni Yıkıp döküp Deviren.
DöküIüyo Bak Bugünde İsyanIarım DiIimden. Hani Hep Benim Yanımda Benim OIacaktın Sen.
EIIerini Tutamadım ve GözIerine Doyamadım. EIimde Bir JiIet KimseIer Dokunmasın.
İsyan DoImuş Hayatım, 19 Benim Yaşım, Yüreğimde Bir faça ve Kuytu Köşe AğIarım.
Yüzümden Eksik OImaz O Masum GüIüşIerim, Hani Beni Beni Sen Beni Hep Sevecektin.
YaIancıymışsın Kızım Sen Bu Aşkı Bitirdin. Sözde Sende Seviyodun, Sevecektin Bir Ömür.
Bizim hayatımız kaderimiz bu işte severiz gönüI veririz kaIpsizinde birine senin gibi bırakıpta gitmek bizim neyimize neyse boşkoy kızım sen yoIunu aI ikiIe .

Ekleyen:

admin

PAYLAŞ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkiye'nin En Kaliteli Şarkı Sözleri Sitesi • www.sarkisozlerihd.com © 2015-2021